İndirim! ÇOCUĞUNUZ OKURKEN SİZİ NELER BEKLER
Ürünün Bulunduğu Kategoriler:

ÇOCUĞUNUZ OKURKEN SİZİ NELER BEKLER

Epsilon Yayınevi

5.05 üzerinden
(1 müşteri yorumu)
Kitabın Liste Fiyatı:
25.00 TL
Bizim Fiyatımız:
20.00 TL
↓ 20.00
Kazancınız:
5.00 TL
Banka Havalesi veya Posta Çeki ile artı %4 indirim!

Stokta yok.

“Eğitim, bir bireyin yaşamının hemen hemen dörtte birini alan, zahmetli, uzun, ağır, sabır ve direnç gerektiren bir süreçtir. Aynı zamanda çok ciddi ekonomik maliyetleri vardır. Durum böyle olunca bu sürecin etkin, verimli ve herkes (aile, çocuk, çevre, toplum ve insanlık) için sorunsuz ya da en az sorunla sürdürülmesi ...

“Eğitim, bir bireyin yaşamının hemen hemen dörtte birini alan, zahmetli, uzun, ağır, sabır ve direnç gerektiren bir süreçtir. Aynı zamanda çok ciddi ekonomik maliyetleri vardır. Durum böyle olunca bu sürecin etkin, verimli ve herkes (aile, çocuk, çevre, toplum ve insanlık) için sorunsuz ya da en az sorunla sürdürülmesi yaşamsal önem taşır. Bu kitabın her sözcüğünde eğitimci ve yazar olan bir babanın yürekten yaşanmış deneyimlerini ve bilgi birikimlerini bulacaksınız. Bu bilgilerin ve deneyimlerin ışığında yaşamınız ve geleceğiniz olan çocuklarınızın eğitim ve öğretim süreçlerini daha bilinçli, daha doğru ve daha verimli yöneteceksiniz. Onların dünyanın her yerinde ve tüm koşullar altında kendi ayakları üstünde duran güçlü bireyler olarak yetişmelerini sağlayacaksınız.”

Barkod ISBN Bilgileri

Barkod:9786051731735
Basım Tarihi:08.09.2016
Basım Yeri:İstanbul
Cilt:Ciltsiz
Dili:Türkçe
Sayfa Sayısı:192

Yorumlar

  1. 5 5 üzerinden

    Kendim öğretimüyesiyim. Ortaokul son sınıfta okuyan bir oğlum var. Bu yıl TEOG senesi. Bunun kaygısı içinde bu süreci nasıl doğru yönetebilirim kaygısı içindeyken karşıma çıktı bu kitap. Çok yararlı buldum. Kaygılarımı önemli ölçüde giderdi. Çocuğumla birlikte bu sınav dönemi rahat atlatacağıma ve başarıyı birlikte göğüsleyeceğimize inancım arttı. Teşekkürler Ahmet EROL!..

Yorum Ekle: "ÇOCUĞUNUZ OKURKEN SİZİ NELER BEKLER"

1 2 3 4 5

×